Breloki reklamowe
Breloki reklamowe
Drobne gadżety firmowe pozwolą Ci w łatwy i tani sposób reklamować własną markę. Postaraj się, aby upominki dla klientów były odpowiednio dobrane do ich wieku lub zainteresowań. Możesz także zaprojektować prezenty z myślą o kobietach, dzieciach lub mężczyznach. Dobrym pomysłem są również prezenty firmowe związane z daną okazją, na przykład Walentynkami, Dniem Matki lub Dniem Dziecka. Nie zawsze gadżety muszą być związane z charakterem Twojej działalności. Wystarczy, aby posiadały odpowiedni nadruk, który będzie promował firmę.

Breloki reklamowe dla zakochanych

Popularne w Stanach Zjednoczonych święto dotarło także do Polski. Od wielu lat w Walentynki wszystkie wystawy sklepowe są ozdobione serduszkami i kwiatami. Ty również możesz podarować swoim klientom breloki reklamowe z zawieszką w postaci serca lub kłódki, która także jest popularnym wśród zakochanych symbolem. Ciekawym rozwiązaniem będą także breloki reklamowe zbudowane z dwóch części, które można rozdzielić i podarować bliskiej osobie, na przykład połówki serduszka. Mogą to być również figurki zakochanych par lub zestaw kłódki i kluczyka.

Breloki reklamowe z okazji Dnia Matki

Firmowe breloki reklamowe mogą posiadać także nadruk w postaci życzeń. Takie gadżety sprawdzą się w roli upominku na Dzień Matki. Klientki firmy poczują się bardzo docenione. Prezent możesz rozdawać razem z kwiatami lub cukierkami z logo firmy. Z kolei wszystkich tatusiów ucieszą typowo męskie gadżety, na przykład małe latarki lub etui na telefony komórkowe i tablety. Takie praktyczne prezenty są odpowiednie dla każdego mężczyzny.

Firmowe upominki dla dzieci

Warto również pomyśleć o najmłodszych klientach firmy. Przygotuj dla nich małe upominki z okazji Dnia Dziecka. Mogą to być słodycze oraz owocowe soki, które zadowolą każde dziecko. Uczniowie ucieszą się z zeszytów z kolorowymi okładkami lub z pisaków i długopisów. Możesz także zamówić dla nich specjalne paczki z drobnymi gadżetami firmowymi, jak ołówki, koszulki, czapeczki, piórniki lub baloniki z logo marki. Upominki rozdawaj przed siedzibą firmy lub w okolicach szkół.