Słodycze reklamowe
Słodycze reklamowe

Chociaż niektórzy mogą uważać, że póki jest tyle samochodów, to stacje benzynowej nie muszą się martwić o klientów, to jednak i w takim miejscu sporadycznie przydałaby się reklama. Chodzi przede wszystkim o to, że mamy kilka konkurencyjnych stacji paliw, dlatego co jakiś czas powinno się przeprowadzić kampanię reklamową, by odświeżyć o sobie pamięć i poprawić wizerunek. W takiej kampanii reklamowej oczywiście można wykorzystać wszelkiego rodzaju materiały reklamowe i różne spoty w mediach. Nie mniej jednak ciekawym dodatkiem do tego wszystkiego będą gadżety reklamowe. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o przedmioty, które mogą przydać się kierowcą, na przykład do pielęgnacji samochodów. Dobrze by był całość uzupełnić jeszcze jakimś ciekawym akcentem.Chodzi przede wszystkim o to, by kampania reklamowa miała jeszcze jakiś słodki akcent, w związku z tym warto wykorzystać również słodycze reklamowe. Będzie to na pewno miły poczęstunek dla kierowców, którzy są w jakiejś podróży. Dlatego właśnie w takiej sytuacji najlepiej wykorzystać coś, co doda energii, czyli czekolada. Oczywiście nie chodzi o to, by rozdawać klientom stacji benzynowej po tabliczce czekolady. W zupełności wystarczą małe batoniki, na których oczywiście będą znajdowały się nadruki reklamowe, bo to wszak ma być gadżet reklamowy.

W związku z tym słodycze reklamowe w formie czekoladek, by spełniały swoje zadanie, muszą być odpowiednio do tego przygotowane. Chociaż niewielkie czekoladki mają dość sporo powierzchni, którą można zagospodarować na gadżety reklamowe, to jednak warto ograniczyć się w ilości elementów. Chodzi o to, by nadruk był przejrzysty i ciekawy. W związku z tym można na nim umieścić na przykład grafikę, która będzie pokazywała daną stację benzynową. Chociaż równie dobrym pomysłem jest umieszczenie tam po prostu nazwy lub logo tej placówki handlowej.

Pozostaje jeszcze ustalenie, gdzie i jak Słodycze Reklamowe będą klientom wręczane. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku wydają się hostessy, który by wręczały wchodzącym do stacji paliw klientom. Można również taki słodki gadżety reklamowe umieścić przy kasach, by każdy sam się poczęstował, kiedy będzie miał na to ochotę.